RMC1/8-9R1JTP
MFR.Part #
RMC1/8-9R1JTP
JLCPCB Part #
C7344498
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS