RMC1/8-751JTP
MFR.Part #
RMC1/8-751JTP
JLCPCB Part #
C7289035
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS