RMC1/8-681JTP
MFR.Part #
RMC1/8-681JTP
JLCPCB Part #
C20095095
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS