RLC32KR620JTP
MFR.Part #
RLC32KR620JTP
JLCPCB Part #
C4234152
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS