RMC1/4-9R76FTE
MFR.Part #
RMC1/4-9R76FTE
JLCPCB Part #
C7288737
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS