RMC1-472JTE-M
MFR.Part #
RMC1-472JTE-M
JLCPCB Part #
C340480
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS