RMC1/2K5762FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/2K5762FTE
JLCPCB Part #
C20094278
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 57.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS