RMC1/4-2R43FTE
MFR.Part #
RMC1/4-2R43FTE
JLCPCB Part #
C5727018
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.43Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS