RMC1/32-9533FPA
MFR.Part #
RMC1/32-9533FPA
JLCPCB Part #
C7289600
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 30mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS