RMC1/32-8R20FPA
MFR.Part #
RMC1/32-8R20FPA
JLCPCB Part #
C7289583
Package
1005
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 30mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS