RMC1/32-6R20FPA
MFR.Part #
RMC1/32-6R20FPA
JLCPCB Part #
C6187647
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 30mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS