RMC1/32-5603FPA
MFR.Part #
RMC1/32-5603FPA
JLCPCB Part #
C5876544
Description
-55℃~+125℃ 30mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS