RMC1/32-4643FPA
MFR.Part #
RMC1/32-4643FPA
JLCPCB Part #
C6187593
Description
-55℃~+125℃ 30mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS