RMC1/32-28R7FPA
MFR.Part #
RMC1/32-28R7FPA
JLCPCB Part #
C7344285
Description
-55℃~+125℃ 28.7Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS