RMC1-153JTE
MFR.Part #
RMC1-153JTE
JLCPCB Part #
C7288551
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS