RMC1/32-2700FPA
MFR.Part #
RMC1/32-2700FPA
JLCPCB Part #
C7289511
Description
-55℃~+125℃ 270Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS