RMC1/32-2671FPA
MFR.Part #
RMC1/32-2671FPA
JLCPCB Part #
C7344283
Description
-55℃~+125℃ 2.67kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS