RMC1/32-2203FPA
MFR.Part #
RMC1/32-2203FPA
JLCPCB Part #
C6187515
Description
-55℃~+125℃ 220kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS