RMC1/32-1101FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1101FPA
JLCPCB Part #
C7289406
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS