RMC1/8K8252DTP
MFR.Part #
RMC1/8K8252DTP
JLCPCB Part #
C7289332
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS