RMC1/32-1003FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1003FPA
JLCPCB Part #
C5876462
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS