RMC1/2-625JTE
MFR.Part #
RMC1/2-625JTE
JLCPCB Part #
C7288977
Description
-55℃~+155℃ 6.2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS