RMC1/2-5R49FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/2-5R49FTE
JLCPCB Part #
C7055154
Package
2010
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.49Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS