RMC1K9091FTE
MFR.Part #
RMC1K9091FTE
JLCPCB Part #
C20095522
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS