RMC1/2-365JTE
MFR.Part #
RMC1/2-365JTE
JLCPCB Part #
C20093715
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS