RMC1/2-335JTE
MFR.Part #
RMC1/2-335JTE
JLCPCB Part #
C20093711
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS