RMC1/2-275JTE
MFR.Part #
RMC1/2-275JTE
JLCPCB Part #
C20093442
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS