RMC1/2-245JTE
MFR.Part #
RMC1/2-245JTE
JLCPCB Part #
C5876295
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS