RMC1/2-111JTE
MFR.Part #
RMC1/2-111JTE
JLCPCB Part #
C20093408
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS