RMC1/20-90R9FPA
MFR.Part #
RMC1/20-90R9FPA
JLCPCB Part #
C5855789
Description
-55℃~+155℃ 50mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS