RMC1/20-84R5FPA
MFR.Part #
RMC1/20-84R5FPA
JLCPCB Part #
C20093838
Description
-55℃~+155℃ 50mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS