RGC1/16SK3014FTH
MFR.Part #
RGC1/16SK3014FTH
Description
-55℃~+155℃ 3.01MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS