RMC1/20-8453FPA
MFR.Part #
RMC1/20-8453FPA
JLCPCB Part #
C5876404
Description
-55℃~+155℃ 50mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS