RMC1/20-7871FPA
MFR.Part #
RMC1/20-7871FPA
JLCPCB Part #
C6653997
Description
-55℃~+155℃ 50mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS