RMC1/20-6652FPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/20-6652FPA
JLCPCB Part #
C7289241
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS