RMC1K100FTE
MFR.Part #
RMC1K100FTE
JLCPCB Part #
C5139683
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS