RMC1/20-5100FPA
MFR.Part #
RMC1/20-5100FPA
JLCPCB Part #
C6653981
Description
-55℃~+155℃ 50mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS