RMC1/2K43R2FTE
MFR.Part #
RMC1/2K43R2FTE
JLCPCB Part #
C20094250
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS