RMC1/20-4992FPA
MFR.Part #
RMC1/20-4992FPA
JLCPCB Part #
C7289186
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS