RLC63K2R40JTE
MFR.Part #
RLC63K2R40JTE
JLCPCB Part #
C2598273
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS