RMC1/20-4874FPA
MFR.Part #
RMC1/20-4874FPA
JLCPCB Part #
C6270962
Description
-55℃~+155℃ 4.87MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS