RMC1/20-23R2FPA
MFR.Part #
RMC1/20-23R2FPA
JLCPCB Part #
C5726447
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS