RMC10-124JTH
MFR.Part #
RMC10-124JTH
JLCPCB Part #
C323749
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS