RMC1/20-1653FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1653FPA
JLCPCB Part #
C20093782
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS