RLC20KR510JTP
MFR.Part #
RLC20KR510JTP
JLCPCB Part #
C2597156
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS