RMC1/20-153JPA
MFR.Part #
RMC1/20-153JPA
JLCPCB Part #
C5876323
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS