RMC1/20-1472FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1472FPA
JLCPCB Part #
C5855408
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS