RMC1/20-13R0FPA
MFR.Part #
RMC1/20-13R0FPA
JLCPCB Part #
C6653903
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS