RMC1/20-133JPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/20-133JPA
JLCPCB Part #
C20093774
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS