RGC1/32C6651DPA
MFR.Part #
RGC1/32C6651DPA
Description
-55℃~+125℃ 30mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS